Керівники підприємств Універсальної інвестиційної групи провели робочі зустрічі з представниками Варшавської фондової біржі
06.11.2006

Керівники підприємств Універсальної інвестиційної групи провели робочі зустрічі з представниками Варшавської фондової біржі

Виконавчий директор Універсальної інвестиційної групи Василь Даниляк та директор з інвестицій Андрій Худо провели ряд зустрічей із директором з розвитку Варшавської фондової біржі Лукашем Ягелло (Lukasz Jagello). В ході зустрічей відбулася презентація Варшавської Фондової Біржі для двох найбільших підприємств Універсальної Інвестиційної Групи – «Концерну Галнафтогаз» (генеральний директор Юрій Кучабський) та «Концерну Хлібпром» (генеральний директор Вадим Вишневський).
«Ми шукаємо оптимальні біржові площадки для розміщення пакетів компаній групи, – говорить Василь Даниляк, виконавчий директор Універсальної інвестиційної групи. – У нас були зустрічі з представниками Лондонської та Франкфуртської бірж, тепер зустрілись з Варшавською біржею. Можемо сказати, що Варшавська біржа є досить цікавою площадкою для розміщення, оскільки велику питому вагу серед інвесторів тут мають приватні індивідуми, які активно торгують акціями, чим підвищують їхню ліквідність. Окрім того, згідно з законодавством ЄС, отримання лістингу на Варшавській біржі, полегшує доступ компанії на будь-яку з площадок Європейського Союзу».

«Компанії нашої групи, – говорить Андрій Худо, директор з інвестицій УІГрупи – активно готуються до міжнародного лістингу, «Концерн Галнафтогаз» вже тричі пройшов міжнародний аудит (E&Y), покращив практики корпоративного управління та прийняв корпоративний кодекс, йде чітке виконання стратегічного плану розвитку компанії. «Концерн Хлібпром» теж планує провести міжнародний аудит за результатами 2006 року, про що вже підписано відповідний контракт. Хлібпром проводить політику публічної компанії, про що свідчить успішне розміщення облігацій на національному ринку на 50 млн. грн. Тому питання виходу на міжнародні фондові площадки для нашої групи – це тільки питання часу».

“Універсальна Інвестиційна група”. Холдингова компанія, яка здійснює координацію ряду успішних бізнес-проектів в Україні, серед яких «Концерн Галнафтогаз», «Страхова компанія «Універсальна», «Концерн Хлібпром», «Житлово-будівальна компанія «Ваш дім» та кількох венчурних бізнесів. Компанія займається консалтингом, зокрема налітичними дослідженнями з макроекономіки та галузевими дослідженнями в Україні, а також проводить  оцінку інвестиційної привабливості проектів та інвестує в нові інноваційні проекти.

Поділитись