Харківський оперний став доступним для людей з особливими потребами
02.11.2010

Харківський оперний став доступним для людей з особливими потребами

29 жовтня у фойє Харківського національного театру опери та балету імені М. Лисенка урочисто відкрито підйомник для людей на інвалідних візках. Спільний проект мережі автозаправних комплексів «ОККО», компанії «Київстар» та Харківської міської громадської організації інвалідів «Креавіта» допоможе харків’янам з особливими потребами безперешкодно потрапити до оперного театру.

В’ячеслав Іванов, директор Харківської філії «Концерну Галнафтогаз» (мережа АЗК «ОККО»): «Вітаю харків’ян з тим, що наш оперний театр – перший в Україні театр, облаштований згідно з нормами безбар’єрності. Мережа АЗК «ОККО» із 2008 року впроваджує норми безбар’єрності на своїх заправних комплексах. Ми розпочали із західних областей України і поширюємо цю практику на усю Україну. Я впевнений, що спільними зусиллями громадян, влади та бізнесу ми зробимо наше місто більш доступним, зручнішим та привабливішим».

Окрім підйомника, Харківський Оперний театр обладнано також спеціальними пандусами, які уможливлюють безперешкодний доступ до будинку та глядацького залу.

Поділитись