Хімчистки BOLLA виходять за межі АЗК «ОККО»
29.07.2016

Хімчистки BOLLA виходять за межі АЗК «ОККО»

Мережа «ОККО» завжди прагне допомогти своїм клієнтам вирішити дрібні побутові справи, заощаджуючи їхній час та гарантуючи найвищу якість сервісу. У Києві значної популярності набули пункти хімчисток BOLLA, які з кінця 2015 року працюють на АЗК «ОККО». Щоб мешканцям столиці стало ще зручніше здавати й забирати речі, BOLLA у липні розширюється на 7 нових закладів. 4 з них працюватимуть у мережі «ОККО», ще 3 – на інших локаціях.

Відтепер скористатися послугами хімчисток BOLLA  можна у комплексах SportLife на Теремках  (вул. Маршала Конєва, 8) і на Петрівці (просп. Бандери, 20б, донедавна – Московський просп.), а також у котеджному  містечку «Дніпрова хвиля» (селище Конча-Заспа, 7-й кілометр дамби). Окрім того пункт хімчистки уже відкрито на АЗК «ОККО» за адресою  вул. Семена Скляренка, 4, а до кінця липня такі ж пункти працюватимуть ще на 3 комплексах мережі (вул. Празька, 18б, вул. Богатирська, 32а та пр. Возз’єднання, 15б).  Таким чином мережа розширюється до 16 пунктів BOLLA.

Мережа BOLLA вигідно вирізняється на київському ринку послуг хімчистки не лише зручністю розташування, а й рядом суттєвих переваг. В команді працює досвідчений висококваліфікований персонал, пункти прийому мають комфортний графік роботи, BOLLA оперує сучасним італійським обладнанням і якісними засобами для чистки, нешкідливими для здоров’я людини. Додатковою запорукою оперативного й відповідального виконання замовлень є наявність у мережі власного цеху хімічної обробки речей. Тому компанія не вдається до послуг посередників.

У хімчистках BOLLA є все для того, щоб швидко й делікатно відновити красу речей, обираючи в кожному окремому випадку індивідуальні рішення. Залежно від ситуації працівники BOLLA виконають поглиблену чи делікатну чистку одягу або ж експрес-виведення плям. Окрім одягу, у мережі можна почистити гардини, килими, аксесуари, іграшки, випрати й попрасувати білизну. Хімчистка працює не тільки з текстилем, а й із замшею, шкірою чи хутром. Роботи виконуються у максимально стислі терміни, а всі пункти працюють без вихідних, з 8:00 до 20:00. Тому кияни завжди можуть обрати найбільш зручний час і місце неподалік дому чи офісу, щоб  скористатися цим сервісом. 


Поділитись