Хімчистки на «ОККО» – новий сервіс для сучасних киян
22.12.2015

Хімчистки на «ОККО» – новий сервіс для сучасних киян

Відтепер клієнти «ОККО» можуть здавати речі у хімчистку безпосередньо на заправках – з другої половини грудня на столичних АЗК розпочали роботу хімчистки BOLLA. Власники мережі сподіваються, що вона стане справжнім помічником з догляду за предметами гардеробу, килимами та постіллю. Наразі пункти прийому та видачі речей відкрито на 9 автозаправних комплексах.

Зручність розташування хімчисток BOLLA, комфортний графік роботи, сучасне італійське обладнання, якісні хімікати та кваліфікований персонал дають можливість відновити красу речей швидко й делікатно. Додатковою запорукою оперативного й відповідального виконання замовлень є наявність у мережі власного цеху хімічної обробки речей. Тому компанія не вдається до послуг посередників.

«Сучасний мегаполіс диктує свій ритм життя, тож кияни все більше цінують власний час і шукають можливості, щоб задовольнити якнайбільше своїх побутових потреб за принципом «все й одразу», – коментує керівник операційного департаменту мережі АЗК «ОККО» Олена Ворошило. – Ми бачимо, що клієнтам імпонує, коли на АЗК вони можуть не лише заправитися якісним пальним стандарту Євро-5, але й смачно поїсти, купити необхідні товари в магазині, а відтепер ще й здати речі у хімчистку».

Хімчистки BOLLA дотримуються принципу індивідуального підходу до кожної речі: за потреби клієнтові запропонують поглиблену чи делікатну чистку або ж порекомендують сервіс експрес-виведення плям. Актуальними послугами стануть чистка гардин, килимів та іграшок, прання постільної білизни чи виведення плям з брендового одягу та аксесуарів. Хімчистка працює як з текстилем, так і з замшею, шкірою та хутром.

Хімчистки BOLLA розташовані таким чином, щоб скористатися сервісом змогли мешканці більшості районів Києва. Пункти прийому речей працюють з 8:00 до 20:00 (без вихідних) і розташовані на АЗК «ОККО» за адресами:

• м. Київ, вул. Милославська, 2а;

• м. Київ, просп. Героїв Сталінграду, 1а;

• м. Київ, просп. Генерала Ватутіна, 5;

• м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 8;

• м. Київ, просп. Леся Курбаса, 2ж;

• м. Київ, вул. Новокостянтинівська, 4а;

• смт. Гостомель, розв’язка Київ-Ірпінь;

• с. Щасливе, Харківське шосе, 1г.

Цех та пункт прийому працює з 9:00 до 18:00 (вихідні – Сб-Нд) у с. Софіївська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 54.

Поділитись