Кілометри здоров’я та драйву: команди «ОККО» взяли участь у легкоатлетичних забігах Києва та Дніпра
30.05.2017

Кілометри здоров’я та драйву: команди «ОККО» взяли участь у легкоатлетичних забігах Києва та Дніпра

28 травня в Україні відбулися два масових спортивних забіги – традиційний київський «Пробіг під каштанами», що відсвяткував уже свій 25 ювілей, та Dnipro Half Marathon у Дніпрі, який цього року проводився вдруге. Мережа «ОККО», яка продовжує активно розвивати біговий рух серед своїх працівників, також взяла участь в обох забігах корпоративними командами.

На старт вийшли і співробітники офісів компанії, і працівники АЗК, ресторанів та кафе. На всіх них чекали не лише незабутні емоції, драйв та спільні кілометри здоров’я, але і можливість таким чином долучитися до великих загальних ініціатив, спрямованих на благодійність. Зокрема, у Києві понад 10 тисяч учасників пробігу своїми внесками традиційно допомагали зібрати кошти на лікування дітей із вродженими вадами серця. У Дніпрі частина внесків буде передана на придбання спортивних протезів для ветеранів АТО, а частина – до благодійного фонду «Бігова Україна», який пропагує бігову культуру серед українців.

«Наша компанія завжди підтримувала розвиток спорту серед своїх працівників. Зрозумівши, що багато співробітників захоплюються бігом, ми вирішили започаткувати корпоративну бігову спільноту «ОККО». Тож перші учасники команди вже у квітні представили компанію на Київському півмарафоні. А далі… бажання підкорювати нові дистанції, перевершувати себе та робити внесок у спільний командний результат ще більше закріпило переконання, що то був лише початок великої бігової історії «ОККО», – коментує менеджер зі сталого розвитку мережі «ОККО» Анна Тиховська. – І нам особливо приємно, що працівники самі виходять з ініціативою взяти участь в легкоатлетичних змаганнях в різних містах України, щоразу долучаючи нових членів до бігової спільноти. Тож підкоривши дистанції Києва та Дніпра, на черзі нові змагання – Одеський півмарафон, що пройде 25 червня». 

Поділитись