Клієнти ОККО обрали свого переможця фотоконкурсу «Україна в об’єктиві»
29.09.2014

Клієнти ОККО обрали свого переможця фотоконкурсу «Україна в об’єктиві»

Фоторобота Андрія Бройде «Вилково»  стала переможцем фотоконкурсу «Україна в об’єктиві»  у номінації «Вибір клієнтів ОККО». Голосування відбувалося на офіційній Фейсбук-сторінці мережі АЗК «ОККО» https://www.facebook.com/okkoua з 5 по 21 вересня.  Відтак Андрій Бройде отримає у нагороду подарунковий сертифікат на 500 літрів якісного пального від мережі «ОККО». А серед  усіх відвідувачів сторінки «ОККО», котрі взяли участь у голосуванні, буде розіграно 5 фотоальбомів, до яких увійдуть усі кращі знімки, надіслані на конкурс.

Андрій Бройде, лідер уподобань клієнтів «ОККО», професійно займається фотографією 15 років, співпрацює як автор з багатьма українськими медіа, серед яких «Вечерние Вести», «Kiev Post», «Афиша», «Кореспондент» та ін. Переможне фото митець зробив у Вилково на Одещині, в рамках проекту "Знайдено в Україні". Вилково є унікальним куточком нашої країни, який називають «українською Венецією». Містечко розташоване у гирлі Дунаю і вулицями у ньому служать канали, по яких місцеві мешканці пересуваються на човнах.

Мережа АЗК «ОККО» виступила ініціатором Національного фотоконкурсу «Україна в об’єктиві» у березні 2014 року. До участі у ньому було запрошено професійних фотографів, які працюють у редакціях ділових та суспільно-політичних медіа чи у фотоагенціях,  фотомайстрів-фрілансерів, що регулярно співпрацюють із засобами масової інформації, а також авторів фоторобіт, розміщених у соціальних мережах. Генеральним партнером конкурсу став  – «Райффайзен Банк Аваль», партнерами - «Концерн Хлібпром» і компанія «Террін» (мережа закладів харчування у дорозі під брендами A la minute, Pasta Мia, Hot café).

За результатами конкурсу має бути обрано одне Фото року, а також кращі роботи у 6 номінаціях: «Репортаж», «Мандруй країною», «Смачна Україна», «Люди і бізнес», «Традиції», «Спорт». Імена переможців найближчим часом оголосить фахове журі конкурсу. Автор Фото року буде нагороджений подарунковим сертифікатом на навчання в Лондонській школі фотографії, переможці в окремих номінаціях - сертифікатами на придбання фототехніки у розмірі 8000 гривень. Водночас із клієнтами «ОККО» свого переможця у соцмережах визначали й клієнти  «Райффайзенбанку Аваль». Вони зупинили свій вибір на фотографії Сергія Сердюкова «Дід».

Поділитись