Клієнти «ОККО» продовжують вигравати автомобілі
21.08.2013

Клієнти «ОККО» продовжують вигравати автомобілі

Не минуло й два тижні від оголошення імені першого переможця, як ще один клієнт "ОККО" виграв автомобіль  в рамках акції «Заправляй Pulls – вигравай Volvo XC60». На цей раз пощастило мешканцеві Києва Олександрові Гупалюку (останні 5 цифр основної картки FISHKA – *77374). Мережа «ОККО» щиро вітає переможця й бажає удачі решті своїх клієнтів. Адже акція триває до 30 вересня, а кількість авто, які у ній розігруються, необмежена.

Першим щасливим переможцем акції став Євген Слишик з Джанкоя (Крим). Нагадуємо, що участь в акції «Заправляй Pulls – вигравай Volvo XC60»,  може взяти кожен з клієнтів мережі «ОККО», хто заправить своє авто пальним Pulls-95 або Pulls Diesel в обсязі від  25 і більше літрів та пред’явить при розрахунку картку FISHKA. Після цього оператор видасть Вам призову картку, на якій зображено 25 полів-клітинок, покритих захисним шаром. Далі все у Ваших руках. Потрібно стерти покриття з будь-яких на власний розсуд. Дізнатися про те, пощастило чи ні, можна миттєво. Якщо у кожному зі стертих полів зображено символ автомобіля, то це дає право на отримання винагороди - VOLVO XC60.

«Це безпрецедентна акція. Ми надрукували мільйон карток і авто є абсолютно в кожній із них. Ми й самі не знаємо, скільки автомобілів буде виграно, - зазначає віце-президент «Концерну Галнафтогаз» (мережа АЗК «ОККО») Юрій Кучабський. – Нинішня акція є дуже емоційною, адже виграш залежить винятково від самого клієнта, а про те, чи став ти власником автомобіля, можна дізнатися одразу. Ми на заправках «ОККО» саме до того й прагнемо - щоб надавати клієнтам не тільки якісне пальне, якісні товари, каву, хот-дог, а й дарувати їм захоплюючі емоції».

Обираючи пальне марки Pulls та заправляючись частіше, клієнти не лише збільшують свої шанси на виграш нового VOLVO XC60, їм ще й нараховуються подвійні бали на картку FISHKA. Усі накопичені в період акції бали можна без застережень обмінювати на винагороди з каталогу програми FISHKA. Якщо у Вас ще нема картки FISHKA, ви можете отримати її на АЗК «ОККО», зареєструватися учасником програми лояльності і встигнути взяти участь в акції, оскільки  термін реєстрації картки  – 21 день.

Акція триває 3 місяці  - до 30 вересня 2013 року.

Офіційні умови акції ТУТ

* Вольво ІксСі60. Під винагородою вважається можливість придбати автомобіль за акційною ціною 1 грн. Зовнішній вигляд акційної винагороди може  відрізнятися від зображеної у рекламних матеріалах. 

Поділитись