Клієнти «ОККО» знову виграють автомобілі
06.06.2013

Клієнти «ОККО» знову виграють автомобілі

Переможцями акції  «Вигравай Volvo V40 на якісному пальному ОККО», яку проводила мережа автозаправних комплексів «ОККО» у  період з 26 березня по 31 травня 2013 року, стали Руслан Касперович з Тернопільської області, Сергій Куранда з Києва та Дмитро Лагуткін із Донецька. Саме їх жереб  обрав з-поміж сотень тисяч претендентів.

Переможців визначали методом комп’ютерного випадкового відбору у присутності незалежного спостерігача – аудиторської компанії «ДК-Україна», яка офіційно засвідчила чесність та справедливість проведення розіграшу. «Це була наймасовіша за кількістю учасників акція з усіх, які проводила досі мережа «ОККО». Такий жвавий інтерес ми розцінюємо як свідчення подальшого росту популярності нашого бренду, довіри до нього серед українських автомобілістів. Адже клієнти відчувають свою вигоду: на АЗК «ОККО» вони у будь-якому випадку отримають високоякісне пальне, а якщо пощастить, то ще й вартісний подарунок», – каже керівник департаменту маркетингу мережі «ОККО» Василь Дмитрів.

Загалом три автомобілі було розіграно з-поміж 4,5 мільйона шансів, які здобули клієнти «ОККО» під час акції «Вигравай Volvo V40 на якісному пальному ОККО».  Згідно з акційними умовами, 1 шанс зараховувався при кожній заправці на 25 чи більше літрів будь-якого пального на АЗК «ОККО». Але водночас клієнтам надавалися можливості збільшити свої шанси. Зокрема, кожен, хто придбав  25 літрів пального нового покоління Pulls 95 або Pulls Diesel, реєструвався учасником акції  двічі. Окрім того, додатковий шанс давала й правильна відповідь на запитання з чеку принтера лояльності, який клієнт отримував при розрахунку за пальне. Таким чином, за допомогою СМС-повідомлень значній кількості учасників розіграшу, з-поміж них і переможцям,  вдалося подвоїти свої шанси на виграш.  При цьому обов’язковою умовою участі в акції була наявність у клієнта зареєстрованої картки  FISHKA.

Упродовж кількох останніх років мережа АЗК «ОККО»  подарувала своїм клієнтам уже 18 автомобілів і планує надалі продовжувати таку практику. «Ми з приємністю вітаємо переможців нинішньої акції «Вигравай Volvo V40 на якісному пальному ОККО», щиро вдячні усім її учасникам, приїжджайте на ОККО, заправляйте якісне пальне, слідкуйте за нашими наступними акціями. Можливо, уже під час наступної пощастить саме вам», – зазначає Василь Дмитрів. 

Поділитись