Кольорова енергія нового Red Bull в мережі «ОККО»
27.04.2016

Кольорова енергія нового Red Bull в мережі «ОККО»

Якщо ви довго перебуваєте в дорозі, працюєте в нічну зміну, зібралися на вечірку чи просто відчули втому від напруженого дня, на АЗК «ОККО» завжди можна придбати якісний енергетичний напій для бадьорості тіла та розуму. У квітні пропозиція енергетиків у мережі ще більше розширилася за рахунок двох жовто-блакитних новинок, що «надають крила» – Red Bull Yellow Edition (зі смаком тропічних фруктів) і Red Bull Blue Edition (зі смаком чорниці).

До речі, «ОККО» – єдина автозаправна мережа в Україні, де зараз ексклюзивно представлена ця літня серія енергетиків. Нові напої від Red Bull не тільки знімуть напругу і додадуть сил, а й чудово втамують спрагу у спекотний день. Як і всі інші напої від Red Bull, вони не містять алкоголю, при цьому їх можна безперешкодно вживати, перебуваючи за кермом, і насолоджуватися при цьому новими смаковими відтінками.

Зокрема, Red Bull Yellow Edition є збалансованим міксом солодкого манго і цитрусових із кислинкою. Blue Edition відзначається насиченим чорничним смаком. До складу нового напою входить та ж енергетична композиція, що й у класичному Red Bull.

Поділитись