Команда «ОККО» взяла участь у Київському півмарафоні
12.04.2017

Команда «ОККО» взяла участь у Київському півмарафоні

11 працівників київського офісу мережі АЗК «ОККО» 9 квітня стали учасниками традиційного Київського півмарафону, який щовесни проходить на вулицях української столиці. Цього року участь у ньому взяли 9 000 бігунів із 43 країн, переважна більшість із яких – спортсмени-аматори. Працівники «ОККО» були представлені на змаганнях двома корпоративними командами, а також учасниками в індивідуальних забігах.

Зокрема, двоє працівників взяли участь у 2-кілометровому благодійному забігу «Переможці» в підтримку воїнів АТО, які перенесли ампутацію. Також одна співробітниця успішно пробігла 5-кілометрову дистанцію, а ще одна корпоративна спортсменка подолала повну дистанцію півмарафону – 21,0975 км. Також дві команди від «ОККО» взяли участь  в естафетах і за їх результатами потрапили у Топ-100 кращих. 

«Ми щиро пишаємося кожним, хто не побоявся перевірити свої сили.  І хоч до старту у всіх був різний рівень фізичної підготовки, кожен посилено тренувався як до командних естафет, так і до індивідуальних забігів. Ми впевнені, що цей півмарафон стане стартовою точкою формування великої і дружньої бігової команди ОККО всеукраїнського масштабу», – коментує ініціатор командного забігу, менеджер з корпоративної соціальної відповідальності «ОККО» Анна Тиховська.

Київський міжнародний півмарафон став для міста та його мешканців традицією, яка вже сім років поспіль об’єднує шанувальників бігу з різних куточків світу. Взяти участь у події може кожен охочий незалежно від віку. Цього року найстаршими учасниками стали 76-річний українець Олександр Вольский серед чоловіків та 75-річна Адельгейда Стрігальова з Білорусі. Участь цих спортсменів  наочно доводить, що жодних вікових перешкод для бігу не існує.

Поділитись