Комбо-меню на «ОККО»: повноцінний обід за привабливою ціною
05.02.2016

Комбо-меню на «ОККО»: повноцінний обід за привабливою ціною

Через напружений ритм життя багато мешканців столиці не завжди встигають повноцінно пообідати. Тепер мережа АЗК «ОККО» дає змогу киянам смачно та ситно поїсти, зекономивши і гроші, і час. Починаючи з 1 лютого, на заправках нового формату у Києві діє спеціальна комбо-пропозиція – меню із трьох справ за спеціальною ціною.

До складу кожного меню обов’язково входить крем-суп (курячий, гороховий чи мексиканський), адже у холодну пору року гаряча страва особливо актуальна, також свіжий салат та ситний сендвіч або бейгл. Усі страви, що входять до складу комбо, готуються із натуральних, свіжих продуктів.

При цьому, замовивши страви в комплексі, відвідувач заплатить менше, аніж купуючи кожну страву окремо. Комбо-пропозиція не обмежена в часі. Нею можна скористатись у кафе на автозаправних комплексах «ОККО» нового формату, що знаходяться в Києві за адресами:

· просп. Ватутiна, 5;

· вул. Семена Скляренка, 4;

· вул. Новокостянтинiвська, 4-А.

Нагадаємо, що перші комплекси «ОККО» нового формату були відкриті в Києві восени 2015 року, орієнтуючись на потреби жителів центральних і спальних районів столиці. На цих АЗК збільшена площа магазина і кафе, істотно розширено асортимент смачних продуктів і страв в меню, облаштована комфортна зона відпочинку для відвідувачів. Функціонал комплексів підібраний з урахуванням сучасного стилю життя киян, тому вони стануть зручним місцем не тільки для заправки, а й для відпочинку, покупок і смачної їжі. Адже багато хто з пропонованих продуктів і страв клієнт не знайде ні в жодному іншому місці - будь то супермаркет або міські ресторани.

Поділитись