Компанія Dun & Bradstreet (D&B) підвищила рейтинг "Концерну Галнафтогаз" до 5А2
31.08.2006

Компанія Dun & Bradstreet (D&B) підвищила рейтинг "Концерну Галнафтогаз" до 5А2

У серпні цього року компанія Dun & Bradstreet (D&B), світовий лідер в галузі ділової інформації присвоїла ВАТ "Концерн Галнафтогаз" рейтинг (D&B Rating) 5А2. Нагадаємо, що в липні 2003 року Dun & Bradstreet присвоїла "Концерну Галнафтогаз" рейтинг 4А2.

ВАТ "Концерн Галнафтогаз" входить до холдингу "Універсальна інвестиційна група". Належить до найбільших власників АЗС в Україні. Концерн володіє мережею АЗК "ОККО", що складається зі 142 сучасних комплексів. Загалом "Концерну Галнафтогаз" належить 195 АЗС і 15 нафтобаз у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській, Рівненській, Житомирській, Хмельницькій, Вінницькій, Волинській, Кіровоградській, Харківській та Чернігівській областях, а також у Києві. Консолідований чистий прибуток "Концерну Галнафтогаз" за Міжнародними стандартами фінансової звітності за 2005 рік, підтверджений Ernst & Young становить
40,4 млн грн. У червні-липні-серпні 2006 "Концерн Галнафтогаз" здійснив остаточне погашення своїх облігацій першої емісії (серії А, В і С).

Поділитись