Компанія «Террін» відсвяткувала семиріччя!
06.06.2013

Компанія «Террін» відсвяткувала семиріччя!

Компанія «Террін» – молода команда, що за 7 років створила найбільшу в Україні мережу закладів харчування в дорозі. Управлінський офіс Компанії розташований у Львові, звідки і здійснюється управління мережею з 39 ресторанів та понад 370 кафе, що на сьогодні розташовані у різних куточках країни.

Перший ресторан «A la minute» було відкрито 6 червня 2006 року на Львівщині, у м.Сколе. З того часу минуло вже 7 років. Це роки становлення, розвитку, реалізації найсміливіших ідей та рішень, ризиків та виграшів. За сім років компанія зуміла не лише розвинути існуючі проекти ресторанів, але й поповнитись закладами, реалізованими у нових форматах.

Компанія «Террін» дбає про кожного подорожуючого, незалежно у який куточок України його б не занесла доля, обставини чи робота. Тут завжди піклуються про те, щоб кожен зміг з’їсти чогось смачненького та випити кави чи чаю. Створена мережа – це унікальний мікс ресторанної кулінарії та швидкого обслуговування за рахунок високих стандартів. Тут працює понад 800 працівників, які щодня обслуговують близько 10 000 відвідувачів ресторанів.

У ресторанах «А la minute» ­ аристократичний інтер’єр, затишна атмосфера, вишукана французька кухня. На сьогодні успішно функціонує 32 ресторани по всій Україні.

Ресторани «Pasta mia» – це справжній куточок Італії: затишний, ароматний, емоційний. Тут готують страви виключно італійської кухні за автентичними рецептами. У мережі «Pasta Мia» 7 закладів.

«Hot Сafé» – це кафе європейського формату, де водії та подорожуючі можуть підтримати себе в дорозі ковтком запашної меленої кави, скуштувати гарячий хот-дог, сандвіч,обрати смачний десерт або повноцінні перші та другі страви. Мережа вже налічує 370 кафе і продовжує зростати. Крім дорожніх кафе при АЗК «ОККО» у Львові, Києві та Івано-Франківську функціонують міські кав’ярні «Hot Cafe». А влітку минулого року у мережі з’явився ще й новий формат – «Hot Café Wagon». Це сучасний за дизайном мобільний трейлер, обладнаний всім необхідним для приготування фірмових хот-догів, страв та напоїв, що стали улюбленими для великої кількості відвідувачів стаціонарних «Hot Cafe» при АЗК «ОККО». На сьогодні аж 10 мобільних трейлерів роз’їхалися по різних куточках України.

Старання, досвід, наполеглива праця усіх працівників мережі створюють затишну атмосферу у кожному із закладів, де забезпечують якісний сервіс та вгамовують голод багатьох Гостей, які, на превелику нашу радість, повертаються сюди знову і знову. До зустрічі у наших закладах!

Поділитись