Конкурс бізнес-ідей
02.04.2007

Конкурс бізнес-ідей

На виставці вакансій, що проходила у Львові 29 та 30 березня Універсальна інвестиційна група разом з «Концерном Галнафтогаз» та «Концерном Хлібпром» оголосили про початок конкурсу ідей серед студентів та молодих вчених.

14-15 травня відбудеться фінальне засідення журі, на якому буде визначено переможців, та вручено нагороди. Перша премія встановлена в розмірі 7 777грн., ІІ Премія – 3 333грн., ІІІ Премія – 2 222грн. Найкращі ідеї можуть  отримати  повне чи часткове фінансування від Універсальної інвестиційної групи. Окрім того найсильніші учасники Конкурсу мають можливість стати членом команди однієї з Компаній, що входять до складу Групи.

 Умови участі:
Термін подання ідей – до 22 квітня 2007 року.
Ваша бізнес-ідея повинна складатися із короткого резюме (не більше трьох сторінок друкованого тексту) та детального опису і обґрунтувань. Загальний об’єм усього поданого матеріалу не повинен перевищувати 30 сторінок.
Роботи просимо надсилати на email: competition@gng.com.ua
або поштою: Корпоративний Університет, ВАТ “Концерн Галнафтогаз”, вул. Тургенєва, 72, Львів 79015. Телефон. (032) 298-9130.

До 12 травня конкурсне журі розгляне всі Ваші ідеї і відбере найцікавіші та найперспективніші проекти.

“Універсальна Інвестиційна група”. Холдингова компанія, яка здійснює координацію ряду успішних бізнес-проектів в Україні, серед яких «Концерн Галнафтогаз», «Страхова компанія «Універсальна», «Концерн Хлібпром», «Житлово-будівальна компанія «Ваш дім» та кілька венчурних бізнесів. Компанія займається консалтингом, зокрема аналітичними дослідженнями з макроекономіки та галузевими дослідженнями в Україні, а також проводить оцінку інвестиційної привабливості проектів та інвестує в нові інноваційні проекти.

 

Поділитись