Конкурс дитячих малюнків «Країна ОККО»
01.06.2006

Конкурс дитячих малюнків «Країна ОККО»

1 червня у м.Бурштині, що на Франківщині, відбулося нагородження переможців конкурсу дитячих малюнків «Країна ОККО». У конкурсі взяли участь вихованці місцевих дитячих садочків,  шкіл та гімназії віком від 6 до 12 років. Цей захід було приурочено до Міжнародного дня захисту дітей. У конкурсі змагалися 17 художніх робіт, що вирізнялися високою технікою виконання і оригінальністю ідеї. Визначення переможця далось організаторам непросто.

Найоригінальнішим і найцікавішим, на думку організаторів, був малюнок Джус Ірини (12р.), де дівчинка зобразила древо з кроною у формі карти України і грифоном - символом ОККО. Дуже постарався Олег Бойко, який представив на розгляд журі професійно виконану графічну роботу формату А2. Робота Кунько Тетяни виглядала дуже живописно, це був найкраще виконаний малюнок серед тих, що брали участь у конкурсі. Ці роботи ми пропонуємо також для вашого перегляду. Серед робіт були також зоряні і космічні заправки, цілі країни «ОККО».

Свято пройшло в дуже привітній і урочистій атмосфері. Для мешканців Бурштина це була справжня подія. Дітей на АЗС було значно більше, ніж малюнків. Учасники конкурсу прийшли з друзями, з братиками і сестричками, з батьками. Були задоволені всі, і  учасники конкурсу, і їх близькі,  адже як приємно, коли твою дитину хвалять, бажають їй усього доброго і дарують подарунки.
Поділитись