«Концерн Галнафтогаз» ділиться досвідом корпоративного управління з казахстанськими незалежними директорами.
15.10.2008

«Концерн Галнафтогаз» ділиться досвідом корпоративного управління з казахстанськими незалежними директорами.

На запрошення Казахстанської асоціації незалежних директорів (KIDA) 15 жовтня  директор з інвестицій «Концерну Галнафтогаз» Андрій Худо виступив з доповіддю на другій зустрічі Клубу. Зустріч була присвячена обговоренню практичних аспектів реформування корпоративного управління задля підвищення інвестиційної привабливості компаній. Головний доповідач зустрічі – Андрій Худо поділився досвідом «Концерну Галнафтогаз» у впорядкуванні корпоративного управління, розробці та впровадження «Кодексу Корпоративного Управління», формуванні Стратегічного плану розвитку Компанії та залученні фінансових ресурсів для реалізації цього плану.

Окрім Андрія Худо, участь у другому засіданні Клубу взяли Карл Бах, керівник Проекту IFC з корпоративного управління в Центральній Азії та Рейчіл Фрімен, старший операційний менеджер з інвестицій IFC. Зустріч Клубу Директорів проходила в Алмати в готелі Hyatt Regency Almaty.

Казахстанська асоціація незалежних директорів (KIDA) є професійною організацією незалежних директорів, мета якої – сприяння розвитку корпоративного управління в Казахстані.

Асоціація директорів діє за сприяння Проекту IFC з корпоративного управління в Центральній Азії та за підтримки компанії Deloitte.

Поділитись