«Концерн Галнафтогаз» долучився до Глобального Договору ООН
24.05.2007

«Концерн Галнафтогаз» долучився до Глобального Договору ООН

«Концерн Галнафтогаз», дотримуючись принципу соціальної відповідальності бізнесу, приєднався до глобальної ініціативи ООН у сфері Корпоративної Соціальної Відповідальності. Результатом цього стало підписання Компанією на початку 2007 ініційованого ООН Глобального Договору (The Global Compact), що містить 10 основних принципів корпоративної соціальної відповідальності бізнесу. Наприкінці травня 2007 "Концерн Галнафтогаз" було включено до переліку компаній - учасників Глобального Договору. 
 
«Принципи, закладені в цьому документі, повністю відповідають філософії нашого бізнесу - коментує генеральний директор «Концерну Галнафтогаз» Юрій Кучабський. - «Концерн Галнафтогаз» як  повноправний представник національного бізнесу готовий нести відповідальність перед суспільством за свою діяльність і дотримуватись у ній найвищих етичних стандартів. Підписання Глобального Договору - це можливість приєднатися до найкращої світової практики у сфері ведення бізнесу та зробити власний внесок у формування моральних засад української економіки».
 
Положення Глобального Договору встановлюють стандарти соціальної відповідальності бізнесу, формулюють принципи, які повинні бути закладені в основу розвитку бізнесу як корпоративного громадянина у сфері дотримання прав людини, побудови трудових відносин, охорони навколишнього середовища та боротьби з корупцією.
 
Варто згадати, що за результатами дослідження рівня і якості Корпоративного управління в Україні, проведеного інвестиційним банком «Конкорд Капітал» (Concorde Capital) "Концерн Галнафтогаз" посів перше місце за рівнем корпоративного управління. А за результатами дослідження агенції Cbonds «Концерн Галнфтогаз» визнано найбільш інформаційно відкритим  серед емітентів України.

Поділитись