"Концерн Галнафтогаз" долучився до Глобального Договору ООН
21.06.2007

"Концерн Галнафтогаз" долучився до Глобального Договору ООН

Київ 21 червня. - "Концерн Галнафтогаз", дотримуючись принципу соціальної відповідальності бізнесу, приєднався до глобальної ініціативи ООН у сфері Корпоративної Соціальної Відповідальності. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Результатом цього стало підписання Компанією на початку 2007 ініційованого ООН Глобального Договору (The Global Compact), що містить 10 основних принципів корпоративної соціальної відповідальності бізнесу. Наприкінці травня 2007 "Концерн Галнафтогаз" було включено до переліку компаній - учасників Глобального Договору.

"Принципи, закладені в цьому документі, повністю відповідають філософії нашого бізнесу - коментує генеральний директор "Концерну Галнафтогаз" Юрій Кучабський. - "Концерн Галнафтогаз" як повноправний представник національного бізнесу готовий нести відповідальність перед суспільством за свою діяльність і дотримуватись у ній найвищих етичних стандартів. Підписання Глобального Договору - це можливість приєднатися до найкращої світової практики у сфері ведення бізнесу та зробити власний внесок у формування моральних засад української економіки".

Положення Глобального Договору встановлюють стандарти соціальної відповідальності бізнесу, формулюють принципи, які повинні бути закладені в основу розвитку бізнесу як корпоративного громадянина у сфері дотримання прав людини, побудови трудових відносин, охорони навколишнього середовища та боротьби з корупцією.

Варто згадати, що за результатами дослідження рівня і якості Корпоративного управління в Україні, проведеного інвестиційним банком "Конкорд Капітал" (Concorde Capital) "Концерн Галнафтогаз" посів перше місце за рівнем корпоративного управління. А за результатами дослідження агенції Cbonds "Концерн Галнфтогаз" визнано найбільш інформаційно відкритим серед емітентів України.

ВАТ "Концерн "Галнафтогаз" входить у холдинг "Універсальна інвестиційна група". Є одним з найбільших власників мережі АЗС в країні. Концернові належить мережа АЗК "ОККО", що складається з 120 сучасних комплексів. У цілому концернові належить понад 180 АЗС і 15 нафтобаз у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській, Рівненській, Хмельницькій, Вінницькій, Волинській, Кіровоградській, Харківській та Чернігівській областях, а також у Києві.  Консолідований чистий прибуток ВАТ "Концерн "Галнафтогаз" у 2005 році зріс у 2,19 рази порівняно з 2004 роком - до 37,6 млн. грн. Сукупний виторг від реалізації та інші операційні доходи концерну за рік зросли в 1,7 раза - до 2754,3 млн. грн. Основу цього показника складає виторг від реалізації нафтопродуктів і супутніх товарів, надані послуги дочірніми підприємствами через мережу АЗС і нафтобаз.  Власний капітал ВАТ "Концерн Галнафтогаз" у 2005 році збільшився на 22,7 проц. - до 297,3 млн. грн. Частка власного капіталу в пасивах склала 37,6 проц. EBITDA зросла вдвічі - до 97,9 млн. грн. Робочий капітал концерну складав 150,2 млн. грн.  Капіталізація "Галнафтогазу", відповідно до останніх угод по акціях
компанії в ПФТС, складає 200-220 млн. дол.

Поділитись