«Концерн Галнафтогаз» долучився до Тижня корпоративного волонтерства в Україні
25.03.2013

«Концерн Галнафтогаз» долучився до Тижня корпоративного волонтерства в Україні

Упродовж 18-22 березня у Києві, Львові та Дніпропетровську в рамках Тижня корпоративного волонтерства, організованого Центром «Розвиток КСВ» в рамках проекту UNITER, відбулася серія зустрічей представників бізнес-середовища та громадських організацій, благодійних фондів та соціальних установ.

Тиждень корпоративного волонтерства - це дні, коли співробітники компаній допомагають своїми професійними навичками громадським організаціям, благодійним фондам і соціальним установам. Інструментом цьогорічного Тижня корпоративного волонтерства було обрано майстер-класи компаній для представників громадського сектору. 20 березня така зустріч, за підтримки Львівської міської ради й Інституту лідерства та управління УКУ, відбулася у Львові.

Захід зібрав понад 30 представників громадських організацій, благодійних фондів та соціальних установ Львівщини. Майстер-класи, що пройшли в рамках зустрічі, були направлені на підвищення навичок ведення корпоративних, маркетингових та PR-комунікацій у волонтерів та працівників ГО та стосувалися теми поліпшення взаємодії та порозуміння між бізнесом та громадськими організаціями.

Теми майстер-класів, що пройшли у Львові:

«Як «продати» проект компанії та стати її партнером» - комерційний директор телерадіокомпанії «Люкс» Ірина Шинкаренко;
«Інструменти PR в діяльності ГО. Соціальні медіа» - медіаексперт, викладач кафедри журналістики УКУ Отар Довженко;
«Як створити інформпривід та залучити ЗМІ» - PR-менеджер холдингу емоцій «!Fest» Христина Тузяк;
«Нефінансові Звіти компаній: як читати? Взаємодія бізнесу та громадських організацій» - менеджер проектів КСВ «Концерну Галнафтогаз» (мережа АЗК «ОККО») Марічка Кучеренко.

«Такі зустрічі та спілкування надзвичайно корисні – розповідає менеджер проектів з КСВ Концерну Марічка Кучеренко - адже у режимі живого спілкування ми з громадськими організаціями можемо краще зрозуміти потреби та можливості одне одного, знаходимо точки дотику.  У таких зустрічах народжуються гарні ідеї, з’являються нові корисні контакти та зароджується співпраця».

«Центр «Розвиток КСВ» надзвичайно вдячний «Концерну Галнафтогаз» за участь.  Протягом тижня корпоративного волонтерства 15 компаній поділилися своїми знаннями зі 115 представниками громадських організацій. Головна мета подібних заходів – продемонструвати, що бізнес готовий долучатися до співпраці з громадськими організаціями не лише фінансово, а й іншими ресурсами: знаннями, людьми, приміщенням», - говлорить Марина Саприкіна, керівник Центру «Розвиток КСВ».

Поділитись