«Концерн Галнафтогаз» допомагає реалізуватись дітям з фізичними вадами
21.04.2009

«Концерн Галнафтогаз» допомагає реалізуватись дітям з фізичними вадами

20 березня розпочав роботу гурток з пошиття м’яких іграшок для дітей з фізичними вадами. Гурток працюватиме в рамках проекту «Руками дітей», який за сприяння «Концерну Галнафтогаз» проводить студентський клуб SIFE Львівського національного університету ім. Івана Франка.

Мета проекту – дати молоді з фізичними вадами можливість розкрити свій потенціал та власні здібності, а також дати можливість інкорпоруватися у звичайний життєвий процес, та дати їм інстртумент для соціальної реабілітації.

У рамках проекту двадцять двоє дітей з діагнозом ДЦП з реабілітаційного центру «Джерело» пошили 12 іграшок-ведмедиків. Іграшки наповнені екологічно чистою сировиною – гречаною половою.

До проекту було також залучено трьох дітей з діагнозом синдром Дауна з громадської організації «Ромашка», які пошили по одній іграшці.

Перші 15 іграшок буде реалізовано під час аукціону в мережі концептуальних ресторанів ФЕСТ. Частково за ці кошти планується організувати літній відпочинок молоді з центру «Джерело». Всі наступні пошиті іграшки будуть реалізовані як сувенірна продукція в закладах громадського харчування.

Поділитись