«Концерн Галнафтогаз» допоміг видати атлас «Історія світу»
12.09.2008

«Концерн Галнафтогаз» допоміг видати атлас «Історія світу»

На 15 Форумі видавців, що відбувся у Львові, спеціалізоване картографічне видавництво «Картографія» презентувало свій новий проект – атлас «Історія світу».

Цей історико-картографічний проект поєднав детальні кольорові карти, чисельні ілюстрації, а також науково обґрунтовані та доступні тексти. Видання висвітлює глобальні історичні події, акцентуючи увагу на досягненнях різних народів планети в усі часи.

У 200-сторінковому атласі стисло викладено історію людства, починаючи від його зародження і закінчуючи складним розмаїтим світом, у якому ми живемо сьогодні. Атлас пропонує широкий погляд на світову історію без упереджень та надання переваг, зокрема приділено увагу не лише історії Європи, а й подіям на інших континентах.

Видання має на меті передати значення і суть історії як процесу, що має продовження у сьогоденні. Таким чином, погляд у минуле дасть нове бачення майбутнього світу, що, власне і відповідає запитам сучасних читачів.

«Концерн Галнафтогаз» уже вкотре підтримав спеціалізоване картографічне видавництво «Картографія» у втіленні його задумів. У попередні роки спільними зусиллями було видано перший україномовний Атлас світу, «Великий атлас світу» (за ліцензією видавництва Harper Collins Publishers), перший атлас Карпат для автотуристів.

Поділитись