«Концерн Галнафтогаз» налагоджує роздільний збір сміття на АЗК «ОККО» у Києві
03.07.2009

«Концерн Галнафтогаз» налагоджує роздільний збір сміття на АЗК «ОККО» у Києві

«Концерн Галнафтогаз» та «Грінко-Київ» підписали угоду про утилізацію твердих побутових відходів. За цією угодою, на 4-х київських АЗК «ОККО» буде встановлено по одному додатковому контейнеру для збору відходів, що можуть бути вторинно перероблені (папір, полімерні матеріали, скло і метал).

«Більшість відходів на АЗК надаються до вторинної переробки – зазначила начальник сектору охорони навколишнього середовища «Концерну Галнафтогаз» Олена Самсоненко. – Половину з твердих побутових відходів на АЗК становлять картонні коробки з-під продукції, а ще близько 10% припадає на поліетилен і пластикові пляшки. Усе це можна утилізовувати, якщо обладнати заправні станції необхідними контейнерами і домовитися з партнерами про вивіз таких відходів. Окрім того, таким чином ми привчаємо наших працівників та клієнтів до більш відповідального ставлення до проблем захисту довкілля».

Це не перший досвід «Концерну Галнафтогаз» у зменшенні негативного впливу на довкілля. В лютому 2009 року на п’ятьох львівських АЗК «ОККО» встановлено спеціальні контейнери для збирання поліетилену та пластику, і ці відходи стабільно передаються на вторинну переробку. Окрім того, долучившись у липні минулого року до кампанії ООН в Україні «Прямуй на зелене!», Галнафтогаз запровадив у своїй діяльності принципи «зеленого офісу». За вісім місяців з моменту запуску програми головний офіс «Концерну Галнафтогаз», де впроваджено збір макулатури, здав на вторинну переробку понад 2,5 тонни макулатури. Налагодження цього процесу зараз триває також на 9-ти філіях підприємства.

Поділитись