«Концерн Галнафтогаз» оприлюднив Нефінансовий звіт за 2009 рік
27.05.2010

«Концерн Галнафтогаз» оприлюднив Нефінансовий звіт за 2009 рік

Вже другий рік поспіль «Концерн Галнафтогаз» звітує про виконання принципів Глобального договору ООН, підписаного Компанією у 2008 році. Десять принципів, яких повинні дотримуватися компанії-підписанти, торкаються таких сфер діяльності, як дотримання прав людини та норм праці, збереження довкілля та боротьби з корупцією.

Дотримання принципів договору та формування такого звіту – це одне з найбільш значущих зобов’язань, які компанія бере на себе, приєднуючись до Глобального Договору. Цей звіт є комунікацією компанії до зацікавлених сторін (клієнти, співробітники, інвестори, ЗМІ, уряд) щодо досягнутого прогресу у сфері реалізації десяти принципів у повсякденній бізнес-діяльності.

«Для усіх нас 2009-й рік буде асоціюватися зі світовою кризою та її наслідками, – говорить у заяві про підтримку принципів Глобального договору Президент «Концерну Галнафтогаз» Віталій Антонов. – Криза змусила українські компанії збавити темпи росту та вдатися до оптимізації витрат. Однак, ми продовжували брати активну участь у соціальних ініціативах, продовжуючи розпочаті у минулі роки проекти та започатковуючи нові».

У звіті з прогресу значну увагу приділено двом проектам, що активно розвивалися у Компанії впродовж 2009 року: поширенню норм безбар’єрності на АЗК «ОККО» (принцип захисту прав людини) та розвитку програми «зелений офіс» (принцип збереження довкілля).

Ознайомитися з текстом звіту можна на нашому сайт і та на сайті Глобального договору ООН

Поділитись