«Концерн Галнафтогаз» оприлюднив нефінансовий звіт за 2012 рік
03.09.2013

«Концерн Галнафтогаз» оприлюднив нефінансовий звіт за 2012 рік

3 вересня «Концерн Галнафтогаз» оприлюднив нефінансовий звіт за результатами діяльності у 2012 році. Документ містить зведену інформацію  про минулорічні досягнення  Компанії  у таких сферах як  стратегічні  соціальні інвестиції, стандарти й умови праці, програми захисту довкілля, відповідальні комунікації, протидія корупції, благочинність та волонтерство тощо. З його електронною версією можна ознайомитися  у розділі «Нефінансова звітність» на сайті мережі АЗК «ОККО», а також на сторінці «Концерну Галнафтогаз» на веб-ресурсі Глобального договору ООН.

 

«Концерн Галнафтогаз» регулярно, починаючи з 2008 року, публікує  нефінансові звіти, але звіт за 2012 рік  уперше  укладено за методикою та вимогами Глобальної  ініціативи звітності GRI  (стандарт G3, рівень розкриття інформації С – самопроголошений).  Упродовж вересня та жовтня відбудеться низка заходів, пов’язаних із презентацією, аналізом та обговоренням нефінансового звіту серед  усіх зацікавлених сторін (внутрішні заходи у компанії, презентації клієнтам, інвесторам, представникам влади, громадських організацій, експертному середовищу КСВ).

 

«Керуючись принципами Глобального договору ООН, ми дбаємо і про операційну ефективність Компанії, і про довготривалий ефект та позитивні зміни від нашої діяльності для усіх зацікавлених сторін,  - наголосив Президент Концерну Галнафтогаз Віталій Антонов. -  Усвідомлення нашою Компанією своєї важливої ролі як корпоративного громадянина українського суспільства позитивно вплинуло на багато наших бізнес-процесів. Адже бути кращим у бізнесі – означає не лише працювати фахово і якісно, а й розділяти з суспільством його цінності та проблеми».

 

«Концерн Галнафтогаз» належить до  найбільших роботодавців і платників податків в Україні. За 2012 рік Компанія створила понад 750 робочих місць і сплатила майже 3,4 мільярда гривень податків.

Разом з тим вона продовжувала активно інвестувати значні кошти  у впровадження енергоощадних технологій, захист довкілля, програми «зеленого офісу» й безбар’єрності, контроль якості пального й комунікації  з клієнтами.

 

Зокрема, у 2012 році майже 20 тисяч клієнтів мережі «ОККО» було залучено до оцінювання сервісу на заправках. Задля перевірки якості пального було відібрано  понад 71 тисячу проб нафтопродуктів загальною вартістю понад 23 мільйони гривень. Саме торік «Концерн Галнафтогаз» відкрив перші АЗК в мережі «ОККО»,  що працюють з використанням сонячної енергії й енергії грунтової температури випаровування, перший пункт для зарядки електромобілів. Компанія поповнила свій автопарк за рахунок нових більш екологічних в експлуатації паливовозів й провела реконструкцію нафтобазового господарства з застосуванням енергоефективних технологій. Усі споруджені  у 2012 році АЗК «ОККО»  укомплектовуються світлодіодним освітленням,  від чого за підсумками  2013 року очікується економія 850 тис. кВт/год. електроенергії. Усі новозбудовані заправки облаштовано з дотриманням вимог безбар’єрності.

 

Повна версія звіту доступна за цим посиланням: http://www.okko.ua/uk/non-financial-report. Нам дуже важлива Ваша думка щодо цього звіту та діяльності Компанії в цілому. Ми будемо щиро вдячні за Ваші коментарі та готові відповісти на всі запитання. Будь ласка, контактуйте з нами за такими електронними адресами: Марія Кучеренко (MKucherenko@gng.com.ua) та Ірина Миронова (IMyronova@gng.com.ua).

 

Поділитись