«Концерн Галнафтогаз» оприлюднив звіт з прогресу
01.10.2009

«Концерн Галнафтогаз» оприлюднив звіт з прогресу

У вересні «Концерн Галнафтогаз» як підписант Глобального договору ООН оприлюднив звіт з прогресу, у якому йдеться про те, як конкретно наша Компанія підтримує принципи Глобального договору. Десять принципів, яким компанії-підписанти повинні слідувати, торкаються таких сфер діяльності, як дотримання прав людини та норм праці, збереження довкілля та боротьби з корупцією.
Формування такого звіту – це одне з найбільш значущих зобов’язань, які компанія бере на себе, приєднуючись до Глобального Договору. Цей звіт є комунікацією компанії до зацікавлених сторін (клієнти, співробітники, інвестори, ЗМІ, уряд) щодо досягнутого прогресу у сфері реалізації десяти принципів у повсякденній бізнес-діяльності.
Значну увагу у звіті Компанії приділено опису програми «зелений офіс», що почала впроваджуватись у Концерні в листопаді 2008 року. Унікальним проектом у сфері прав людини стала минулорічна співпраця «Галнафтогазу» з Міжнародною організацією з міграції. Завдяки цьому проекту тисячі подорожуючих громадян України отримали доступ до інформації про те, як захистити себе та не стати жертвою торгівлі людьми, а також при потребі допомогти іншим. Важливими були й внутрішні заходи щодо запобігань корупції всередині нашої Компанії.
Загалом, звіт з прогресу готувався у «Галнафтогазі» вперше, однак він має дуже важливе значення. Він дав можливість проаналізувати вже реалізовані проекти та намітити плани щодо подальшого розвитку у сфері корпоративної соціальної відповідальності. Президент «Концерну Галнафтогаз» у своєму зверненні до Представництва ООН в Україні зазначив: «Мені приємно констатувати, що «Концерн Галнафтогаз» послідовно підтримує та розвиває репутацію компанії, яка, окрім своєї активної позиції на ринку, живе й активним громадським життям, підтримує громадський сектор, культурне та спортивне життя нашого суспільства. Звичайно, нашим основним завданням у цьому напрямку є максимальна якість товарів та послуг, які ми пропонуємо на ринку, якнайповніше задоволення потреб наших клієнтів, забезпечення наших співробітників гідними умовами праці, створення їм максимально сприятливих умов для професійного розвитку, зменшення впливу від діяльності на довкілля. Однак, ми також усвідомлюємо і свою роль у тому, щоб середовище навколо нас ставало комфортнішим, щоб розвивалися освіта, наука, культура та спорт. Тому у міру своєї можливості ми докладаємося до розвитку нашої спільноти».
Ознайомитися зі звітом з прогресу можна на нашому сайті або на веб-сторінці Глобального Договору ООН
Поділитись