«Концерн Галнафтогаз» опублікував Нефінансовий звіт за 2010-й рік
27.09.2011

«Концерн Галнафтогаз» опублікував Нефінансовий звіт за 2010-й рік

«Концерн Галнафтогаз» підготував звіт з прогресу (Нефінансовий звіт), у якому викладено соціальні програми та ініціативи Компанії, впроваджені впродовж 2010-го року. Це вже третій подібний документ, підготовлений в рамках нашої підтримки Глобального договору ООН. Зокрема звіт торкається питань дотримання Компанією прав людини, забезпечення високих стандартів та нормативів праці, активності у сфері соціальних інвестицій, захисту довкілля та боротьби з корупцією.

«Принципи Глобального Договору у роботі, є, на мою думку, мірилом суспільної зрілості для українських компаній, – говорить у заяві про підтримку принципів Глобального договору Президент «Концерну Галнафтогаз» Віталій Антонов. – Вони є незаперечними правилами поведінки бізнесу, нашим стимулом до все нових якісних змін. За чотири роки, які минули від моменту підписання нашою Компанією Глобального Договору, відбулося багато змін, зокрема, і у нашій Компанії. Ми стали більш структурованими, системними у підході до наших соціальних ініціатив.
Водночас, успіх і потрібність наших соціальних ініціатив надихають нас на наступні кроки».

Нагадаємо, що «Концерн Галнафтогаз» є одним з активних впровадників власних соціальних програм. Два роки поспіль Галнафтогаз здобуває відзнаки за реалізацію власних соціальних проектів: у 2009-му журі Першого всеукраїнського конкурсу бізнес-кейсів з Корпоративної соціальної відповідальності (організатор – Центр Розвитку КСВ) визнало Програму Концерну «Зелений офіс» найкращою серед програм, реалізованих українськими компаніями у сфері охорони довкілля.

Минулого, 2010, року на Другому конкурсі бізнес-кейсів з КСВ наша Компанія отримала спеціальну відзнаку за впровадження власної Програми безбар’єрності на АЗК «ОККО» (доступність наших АЗК для людей з особливими потребами).

Ознайомитися з текстом звіту можна на сайті Компанії у розділі «Нефінансова звітність» та на веб-сторінці Галнафтогазу на сайті Глобального договору ООН. Нефінансовий звіт також буде доступний у друкованій версії.

Поділитись