«Концерн Галнафтогаз» опублікував нефінансовий звіт за 2011 рік
15.10.2012

«Концерн Галнафтогаз» опублікував нефінансовий звіт за 2011 рік

Будучи відданим принципам відкритості та прозорості, «Концерн Галнафтогаз» оприлюднив свій черговий нефінансовий звіт, який   презентує результати діяльності Компанії упродовж 2011 року. Звіт опубліковано на корпоративному сайті  «Концерну Галнафтогаз», сайті мережі АЗК «ОККО» і на сторінці Галнафтогазу на веб-ресурсі Глобального договору ООН.

 «Принципи, закладені у Глобальному Договорі ООН, відповідають філософії та стратегії розвитку нашого бізнесу, - зазначив у вступі до нефінансового звіту президент «Концерну Галнафтогаз» Віталій Антонов. - Ми, як компанія, існуємо для того, щоб якісно та з натхненням виконувати свою роботу, щоб наші клієнти, суспільство, ділові партнери, працівники, завжди отримували у нас заряд позитиву у будь-яких ситуаціях. Щоб вони мали бажання щоразу до нас повертатися та вбачали у нас не лише мережу заправок, а й надійного партнера, з яким їм надовго по дорозі».

Нефінансовий звіт знайомить усіх зацікавлених з місією і цінностями Компанії, а також з ключовими напрямками роботи  «Концерну Галнафтогаз» у сфері соціальної відповідальності, забезпечення  рівних можливостей для всіх суспільних груп, захисту довкілля, умов і стандартів праці, співпраці зі споживачами й постачальниками, меценатства, запобігання корупції тощо. Зі звіту можна довідатися про конкретні  досягнення Концерну у кожній з перелічених сфер.

До прикладу, у рамках програми безбар’єрності, яка передбачає вільний доступ до всіх об’єктів і сервісів компанії людей з обмеженими можливостями, торік ще 24 АЗК «ОККО» стали доступнішими для інвалідів. Усього  ж у мережі працює вже понад 50 таких заправних комплексів.

З нефінансовими звітами можна ознайомитися тут

Поділитись