«Концерн Галнафтогаз» – переможець V Ювілейного Національного конкурсу «Благодійник року»
14.12.2011

«Концерн Галнафтогаз» – переможець V Ювілейного Національного конкурсу «Благодійник року»

Переможців п’ятого, ювілейного конкурсу «Благодійник року» було оголошено 13 грудня під час спільної прес-конференції Наглядової ради, Медіа-ради, Оргкомітету та Журі конкурсу.

У заході взяли участь голова Наглядової ради конкурсу «Благодійник року», співачка Марія Бурмака; член Медіа-ради, заступник голови Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Лариса Мудрак; голова Оргкомітету, президент Асоціації благодійників України Олександр Максимчук; голова Журі, президент ВБФ «Дитячий світ» Сергій Летенко.

Ювілейний конкурс «Благодійник року» стартував наприкінці березня. Він зібрав рекордну кількість заявок – 160. Це вдвічі більше, ніж торік. «Ми, звичайно, сподівалися, що конкурс збере велику кількість заявок, але не очікували такої високої активності», – сказав голова Оргкомітету конкурсу Олександр Максимчук. Олександр Максимчук також привітав усіх присутніх з Днем благодійництва, який Україна відзначила у неділю, 11 грудня.

Цього року переможців було визначено у 12 конкурсних номінаціях. У номінації «Вітчизняна компанія – великий бізнес» перемогу здобув ПАТ «Концерн Галнафтогаз» за реалізацію проекту безбар’єрності в мережі АЗК «ОККО» та придбання автомобіля для Соціального таксі у Львові.

Нагадаємо, що вже третій рік в мережі «ОККО» реалізовується проект безбар’єрності – облаштування АЗК «ОККО» для безперешкодного доступу людей з особливими потребами, зокрема, обладнання санвузлів для людей з інвалідністю.

Урочиста церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійник року – 2011» відбудеться 15 грудня 2011 року в приміщенні Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал» (Київ, вул. Лаврська, 12).

Поділитись