«Концерн Галнафтогаз» підтримав екологічний проект «Збережи ресурс»
22.04.2009

«Концерн Галнафтогаз» підтримав екологічний проект «Збережи ресурс»

З 23 березня до 20 травня за підтримки «Концерну Галнафтогаз» студентський клуб SIFE Львівського національного університету ім. Івана Франка проводить екологічний проект «Збережи ресурс».

Вперше серед студентів вищих навчальних закладів Львова команда SIFE від Львівського національного університету імені Івана Франка започатковує соціально-екологічний проект, який складається з двох частин:

– Перша спрямована на зменшення енергоспоживання, та водоспоживання в будівлях Львівського національного університету імені Івана Франка. В рамках цієї акції студенти розклеюватимуть спеціальні інформаційні наклейки, які привертатимуть увагу студентів та викладачів до проблеми нестачі питної води, збільшення вирубки лісів і шкоду навколишньому середовищу при виробленні електроенергії.

– Друга частина скерована на зацікавлення студентства до здачі макулатури через обмін її на знижки у магазинах, кінотеатрах та інших розважальних закладах, а також закладах харчування.

«Головною нашою метою є зацікавити людей до здачі макулатури і нагадати всім про вичерпуваність природних ресурсів та важливості їх економного споживання. Ми хочемо продемонструвати, що для реалізації суспільно важливого проекту потрібні насамперед не великі фінансові та адміністративні ресурси, а в першу чергу небайдужість громадян, що є вкрай актуальним в часи економічної кризи», – зазначила координатор проекту «Збережи ресурс» Надія Кунинець.

Афіші проекту вже розвішені у Львівському національному університеті імені Івана Франка, Національному університеті «Львівській політехніка» і Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького. Також розроблена система знижок.

В рамках проекту в приміщенні економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться також збір макулатури. Ця акція триватиме з 28 квітня до 28 червня.

Поділитись