«Концерн Галнафтогаз» поділився досвідом впровадження програми «зелений офіс»
16.09.2009

«Концерн Галнафтогаз» поділився досвідом впровадження програми «зелений офіс»

Український бізнес активно цікавиться «зеленими ініціативами», про що свідчать все частіші і щораз більш популярні зустрічі та засідання, присвячені цій темі. Засідання PR комітету Американської Торгівельної палати, що відбулося 11 вересня в Києві, зібрало чимало представників різних секторів бізнесу. Обговорення торкнулося закордонного та українського досвіду реалізації «зелених проектів» та найбільш популярних підходів, що застосовуються у цьому напрямку.

Вже зараз українські підприємства стали на шлях активного поширення принципів «зеленого офісу» - простого у втіленні, однак дуже результативного за своєю суттю проекту. Представники «Концерну Галнафтогаз» взяли участь у засіданні в якості спікерів, поділившись з учасниками зустрічі власними здобутками у реалізації цього проекту на АЗК «ОККО» та в офісах компанії. Окрім Галнафтогазу про успішне та комплексне втілення екологічних програм розповіли представники компаній «Тетра Пак» та «Воля».

«Галнафтогаз є одним з найактивніших підписантів Глобального договору ООН у програмах зі збереження довкілля –¬ зазначила Наталя Попович, спів-голова PR Комітету Американської Торгівельної Палати – Для сьогоднішньої зустрічі ми зібрали доповідачів з тих підприємств, які своїми екологічними ініціативами можуть слугувати прикладом для інших компаній України, що мають наміри теж стати на цей шлях».
Учасники зустрічі, які вже впроваджують «зелені проекти» у своїх компаніях, неодноразово наголошували, що «зелені проекти» не лише є важливими для довкілля, а й допомагають змінити поведінку співробітників на більш відповідальну та свідому. А сьогоднішня економічна ситуація ідеально підходить для переосмислення нашої споживацької поведінки та запровадження більш раціональних підходів до споживання ресурсів. Широке застосування принципів «зеленого офісу» українськими компаніями, на думку учасників, сприятиме процесу виховання екологічної поведінки наших співгромадян, а також підштовхне відповідні державні органи до законодавчих ініціатив у сфері екології.
Поділитись