«Концерн Галнафтогаз» приєднався до інформаційно-просвітницької кампанії ООН в Україні «Go Green!»
03.07.2008

«Концерн Галнафтогаз» приєднався до інформаційно-просвітницької кампанії ООН в Україні «Go Green!»

3 липня Представництво ООН в Україні оголосило про офіційний початок національної інформаційно-просвітницької кампанії «Прямуй на зелене!» («Go Green!»).  Сьогодні свій підпис під Декларацією «Go Green!» поставив Президент «Концерну Галнафтогаз» Віталій Антонов.
 
Кампанію «Go Green!» ініційовано Представництвом ООН в Україні спільно з Мінприроди України та вперше презентовано в рамках мережі Глобального Договору ООН.
 
Декларація «Go Green!» закликає українські та міжнародні компанії, громадські організації долучатися до публічного визнання своїх добровільних зусиль щодо захисту навколишнього природного середовища як на місцевому, так і на міжнародному рівні.

Окрім «Концерну Галнафтогаз» сьогодні Декларацію підписали «Систем Кепітал Менеджмент», «Кока-Кола» (Україна), Миколаївський Глиноземний Завод, «Ніко», «Оболонь», «Радіссон Сас Україна», «Тетра Пак», «Філіпс» (Україна), «Фокстрот». Загалом більше 20 компаній та громадських організацій.
 
Кампанія «Go Green!» як волонтерська ініціатива має на меті інформування громадськості про наслідки зміни клімату, пропагування принципів ощадливого енергокористування, покращення рівня захисту навколишнього природного середовища в контексті економічного та соціального розвитку держави. Декларація надасть можливість кожній організації в Україні, незалежно від її розміру або фінансових результатів, докластися до вирішення важливих екологічних проблем.
 

Поділитись