«Концерн Галнафтогаз» продовжує підкорювати найпрестижніші рейтинги
19.11.2015

«Концерн Галнафтогаз» продовжує підкорювати найпрестижніші рейтинги

«Концерн Галнафтогаз» посів 11 місце у ТОП-200 найбільших компаній України за версією журналу «Forbes. Україна», що на 7 сходинок вище, ніж у рейтингу попереднього року. За рік компанія наростила виторг із 14,5 до більш як 18 мільярдів гривень, прибуток – із 1,2 до 1,7 мільярда гривень.

За результатами рейтингу видання «Forbes. Україна» компанія вже п’ятий рік поспіль входить до ТОП-20 найбільш потужних бізнесів країни. Такий стабільно високий показник вкотре доводить високу ефективність менеджменту компанії та фаховість її команди.

«Я переконаний, що для того, щоб компанія залишалася конкурентною – в ній мають працювати правильні люди. Минулий рік у багатьох аспектах був «надвипробувальним» для українського бізнесу. Але наша компанія не лише пройшла перевірку на міцність – у 2014 році ми продовжували розвивати перспективні проекти та інвестувати в майбутнє, – коментує президент «Концерну Галнафтогаз» Віталій Антонов. – Як результат – високий індикатор стійкості бізнесу, котрий вважаю найбільшим досягненням нашої команди».

Ще одне популярне українське видання «Новое время» також відзначило успіхи Віталія Антонова. На фоні суттєвого падіння більшості секторів економіки, у 2014 році «Концерну Галнафтогаз» вдалося не лише зберегти свої позиції на ринку, а й продемонструвати позитивну динаміку росту активів. Правильний менеджмент, далекоглядні плани та підтримка стратегічних партнерів дозволили посісти 16 місце в рейтингу журналу.

 

forbes.net.ua

Поділитись