«Концерн Галнафтогаз» продовжує співпрацю з ЄБРР та підписує Протокол про Наміри в рамках угоди про інвестицію в капітал
27.02.2009

«Концерн Галнафтогаз» продовжує співпрацю з ЄБРР та підписує Протокол про Наміри в рамках угоди про інвестицію в капітал

У лютому 2009 Європейський банк реконструкції і розвитку та «Концерн Галнафтогаз» підписали Протокол про Наміри щодо інвестиційного проекту на суму 50 млн. дол. США у вигляді інвестиції в капітал Компанії.

Кошти призначені для фінансування інвестиційної програми Компанії протягом періоду до 2012 року та пов’язаного з нею збільшення розміру робочого капіталу, а також інвестицій в збільшення ефективності використання енергії.

«Згаданий вище проект з нашим стратегічним партнером - ЄБРР є значним поступом для нашої Компанії, – говорить Андрій Худо, член Наглядової Ради «Концерну Галнафтогаз». – Протокол про Наміри визначає основні комерційні і не тільки умови майбутньої угоди, що були узгоджені протягом переговорів. На практиці, підписаний Протокол про Наміри дозволяє обом сторонам швидко рухатись в напрямку завершення проекту, перш за все дотримуючись всіх необхідних юридичних процедур. Варто зазначити, що мати в складі акціонерів таку знану фінансову установу, як ЄБРР сприятиме всесторонньому розвитку Компанії, включаючи втілення кращих практик Корпоративного Управління, Соціальної та Екологічної Відповідальності. На підставі довготривалої співпраці, сторони переконані, що дана угода буде завершена протягом наступних 1,5-2 місяців».

Нагадаємо, що у 2005 році ЄБРР надав «Концерну Галнафтогаз» кредит у розмірі 25 млн. дол. США, а 2007 року – 100 млн. дол. США.

Поділитись