«Концерн Галнафтогаз» продовжує співпрацю з Мальтійською службою
03.01.2007

«Концерн Галнафтогаз» продовжує співпрацю з Мальтійською службою

Вже за два місяці до свята малеча заглядає під подушки та шукає під ними омріяні подарунки від Святого Миколая.
Однак є в нашому світі частина дітей, для яких 19 грудня "омріяне чудо" не настає. Саме для таких дітей – з інтернатів, сиротинців та малозабезпечених сімей, Мальтійська служба допомоги та низка українських підприємств проводять щорічну благодійну акцію „Святий Миколай”. Цей рік вже десятий по рахунку.
Оскільки мережа АЗС "ОККО" дуже швидко розвивається, цього року ми встановили „мальтійські” скарбнички, в які кожен бажаючий міг внести свою пожертву, вже на 137-х заправних станціях «ОККО»( для порівняння у попередньому році – 94 АЗС). У такий спосіб ми даємо можливість нашим клієнтам (більшість з яких є людьми зайнятими і, можливо не знаходять часу на благочинність) долучитися до благодійної акції. Доречно сказати, що наша мережа АЗС "ОККО" щороку збирає все більше пожертв. Так, у минулому, 2005-му році загальна сума зібраних коштів становила 8226 грн., цього ж року – 22 685 грн. Отримані кошти Компанія традиційно збільшила у п'ять разів і, таким чином, для здійснення адресної допомоги «мальтійці» отримали близько 114,5 тисяч гривень. «Концерн Галнафтогаз» обрав «мальтійців» у постійні партнери тому, що ця організація найбільш фахово займається адресною допомогою. Зокрема особливістю цьогорічної акції є забезпечення "щастя від Святого Миколая” для усіх дітей навіть у найвіддаленіших сиротинцях. Бо, як кажуть представники Мальтійської служби допомоги  деколи бували такі ситуації, коли в одних інтернатах вишиковуються черги з добродійників, а до інших, особливо, віддалених – ніхто не приїжджав, бо це далеко.
Ми щиро радіємо з того, що спільними зусиллями «мальтійців», нашої Компанії, інших підприємств та окремих громадян, до дітей із сиротинців, інтернатів та малозабезпечених сімей і цього року свято таки завітало!

Поділитись