«Концерн Галнафтогаз» продовжує співпрацю з МФК
11.09.2007

«Концерн Галнафтогаз» продовжує співпрацю з МФК

У 2007 році ВАТ «Концерн Галнафтогаз», один з лідерів національного ринку нафтопродуктів (мережа АЗС «ОККО»), продовжує залучати інвестиційні кошти на виконання програми розвитку в рамках «Стратегічного плану розвитку компанії на період до 2012 року». Цього року «Концерн Галнафтогаз» підписав мандатні листи про участь у фінансуванні «Стратегічного плану» з Міжнародною Фінансовою корпорацією (Група Світового банку) та Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР). Відповідно до вимог МФК, одного з інвесторів цієї програми, було зроблено екологічну експертизу програми в рамках проведення екологічної та соціальної експертизи проекту.
Повний текст висновку екологічної експертизи доступний на сайті МФК (www.ifc.org в розділі «Проекти МФК»), а також на сайті «Концерну Галнафтогаз» (www.galnaftogas.com ) в розділі «Прес-центр). Від 11 вересня 2007 року по 11 жовтня 2007 року звіт можна отримати у головному офісі «Концерну Галнафтогаз» за адресою Львів, вул. Тургенєва, 72, 79015. Окрім того від 11 вересня по 11 жовтня Звіт  розміщено на стенді  читального залу Відділу виробничої літератури Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки за адресою Львів просп. Шевченка,13.
Запитання можна подавати в центральний офіс «Концерну Галнафтогаз» у відділ зв'язків з громадськістю за тел (032) 298-96-31, факс (032) 298-96-02, opogranychny@gng.com.ua.


Короткий опис екологічного та соціального огляду

Проект екологічного та соціального плану дій ВАТ "Концерн Галнафтогаз"

Поділитись