«Концерн Галнафтогаз» продовжує зростати у рейтингу Топ-500 компаній Центральної і Східної Європи
05.09.2014

«Концерн Галнафтогаз» продовжує зростати у рейтингу Топ-500 компаній Центральної і Східної Європи

«Концерн Галнафтогаз» посів 126 місце у рейтингу 500 найбільших компаній Центральної і Східної Європи, який щорічно готує міжнародна консалтингова компанія Deloitte. У торішньому Топ-500 він посідав 137 місце. У цілому ж за останні 6 років «Концерн Галнафтогаз» виріс  у цьому рейтингу на 166 пунктів. Стартувала компанія у 2009 році з 292 місця.

У цьогорічному Топ-500 компаній Центральної і Східної Європи представлено 53 українські бізнес-суб’єкти, але тільки приблизно половина з них показала зростання доходів.  З-поміж  компаній з України «Концерн Галнафтогаз» посідає 16 місце з рівнем доходів  більш як 1,3 мільярда євро за 2013 рік.

«І в економічному, і в політичному плані рік, що минув не належав до найлегших. Але компанія, незважаючи на зовнішні обставини, наполегливо втілювала в життя свою стратегію – бути №1 за якістю пального й сервісу в Україні», - прокоментував стабільно високі результати діяльності компанії президент «Концерну Галнафтогаз» Віталій Антонов.  Водночас він зазначив, що 2014 рік поставив значно більше викликів перед українським бізнесом.

«Цьогорічний рейтинг цікавий тим, що на тлі фінансового стану флагманів економіки Центральної та Східної Європи, він відображає стан української економіки до безпрецедентної за масштабом політичної дестабілізації в Україні», - підкреслює керуючий партнер компанії «Делойт» Андрій Булах. «Від того, чи зможемо ми подолати виклики, що постали перед нами, залежить не лише подальший розвиток України, але й усього регіону Центральної та Східної Європи», - додає він.  

Поділитись