«Концерн Галнафтогаз» розширює співпрацю з ЄБРР і розпочинає новий проект
14.01.2009

«Концерн Галнафтогаз» розширює співпрацю з ЄБРР і розпочинає новий проект

У грудні 2008 Європейський банк реконструкції і розвитку та «Концерн Галнафтогаз» підписали мандатний лист щодо інвестиційного проекту на суму 50 млн. дол. США у вигляді субординованого боргу та інвестиції в капітал.

Кредитні кошти призначені на розбудову мережі АЗК «ОККО», придбання нових АЗС та АГНКС.

«Цей крок в новому проекті з нашим стратегічним партнером ЄБРР є дуже знаковою подією для нашої Компанії, – говорить Андрій Худо, член Наглядової Ради «Концерну Галнафтогаз». – Даний проект з давнім та надійним партнером ЄБРР власне й спрямований на розвиток нашої компанії в 2009 році. Ми розуміємо, що криза має дві сторони, перша – це негатив про який говорять усі, але є й інша, позитивна – криза це нові можливості для бізнесу. Тому наша компанія готується до активного подальшого розвитку. Також ми ведемо переговори ще з одним нашим партнером МФК (IFC, група Світового банку) про входження в цей проект. Також однією з особливостей даного проекту є інвестиції в газові заправки, що дасть можливість нашій компанії розширити продуктову лінійку по основному бізнесу».

 

Нагадаємо, що у 2005 році ЄБРР надав «Концерну Галнафтогаз» кредит у розмірі 25 млн. дол. США, а 2007 року – 100 млн. дол. США.

Поділитись