Концерн Галнафтогаз серед найкращих роботодавців в Україні за підсумками 2008 року
07.11.2008

Концерн Галнафтогаз серед найкращих роботодавців в Україні за підсумками 2008 року

У дослідженні, яке провів HR Center спільно з консультантами Hewitt Associates, взяли участь 59 компаній, які провадять бізнес в Україні, в тому числі – 15 міжнародних компаній, 23 великі українські підприємства та 21 мала та середня українська компанії. В загальному рейтингу серед великих українських компаній "Концерн Галнафтогаз" посів 8 місце.

Дослідження проходило на території України від 15 червня до 28 серпня 2008 року. Усі компанії-учасниці були поділені на три категорії: міжнародні компанії, великі українські компанії, малі та середні українські компанії.

Збір даних здійснювався за допомогою паперових, а також on-line опитувальників. 19 650 українських працівників надали власну точку зору про своїх роботодавців за 20 факторами. Серед іншого увагу було акцентовано на залученості та задоволеності співробітників, узгодженості систем управління в компанії.

Наприклад, в "Концерні Галнафтогаз" рівень залученості співробітників складає 65%, що свідчить про перебування Компанії в зоні розвитку. Цей показник є особливо важливим, оскільки залученість персоналу є основою успіху та високих бізнес-результатів. Для порівняння середній показник залученості працівників у міжнародних компаніях в Україні склав 64%, а у великих українських компаніях – 58%.

Поділитись