«Концерн Галнафтогаз» та «Кока Кола Бевериджис Україна» Лімітед уклали генеральний контракт про співпрацю
27.01.2006

«Концерн Галнафтогаз» та «Кока Кола Бевериджис Україна» Лімітед уклали генеральний контракт про співпрацю

За умовами контракту компанія «Coca-Cola» у 2006 році стає ексклюзивним постачальником енергетичних напоїв у магазини на АЗС «ОККО». Окрім енергетичного напою “Burn”  у магазинах на АЗС будуть продаватись усі найпопулярніші продукти лінійок “Coca-Cola”, “Фруктайм”, “Nestea”. Асортимент перелічених товарів у всіх магазинах буде ідентичним, однаковими по всій мережі «ОККО» будуть і ціни на пропоновану продукцію, не залежно від місця розташування АЗС.
«Підписанням контракту ми продемонстрували свою готовність до альтернативних форм співпраці, таких як ексклюзивне представлення і продаж тієї чи іншої продукції – в даному випадку енергетичного напою «Burn»» – говорить Роман Базакін, головний менеджер відділу супутніх товарів та послуг ВАТ «Концерн Галнафтогаз», – На даний момент ми ведемо переговори про укладення подібних контрактів з власниками крупних торгових марок, з найбільшими виробниками солодощів та інших продуктів харчування. І цей напрямок роботи з партнерами вважаємо для себе дуже перспективним».
За даними дослідження ринку енергетичних напоїв, яке провели фахівці «Концерну Галнафтогаз», енергетичний напій «Burn» користується найбільшим попитом у автомобілістів завдяки своїм тонізуючим властивостям і є найбільш перспективним з точки зору продажів.

Поділитись