«Концерн Галнафтогаз» традиційно увійшов до числа лідерів національного Індексу прозорості компаній
02.06.2017

«Концерн Галнафтогаз» традиційно увійшов до числа лідерів національного Індексу прозорості компаній

Щорічно, починаючи з 2011 року, Центр «Розвиток КСВ» складає Індекс прозорості та корпоративної соціальної відповідальності серед 100 найбільших українських компаній, базуючись на аналізі їхніх корпоративних сайтів. Упродовж усіх цих шести років «Концерн Галнафтогаз» (мережа АЗК «ОККО») входить до топ-10 найпрозоріших бізнесів України. За підсумками 2016 року компанія посіла 4 місце у рейтингу, піднявшись на 4 сходинки відносно результату 2015 року.

За словами керівника Центру «Розвиток КСВ» Марини Саприкіної, зараз Індекс є єдиним інструментом моніторингу розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні. Такий моніторинг допомагає бачити сильні та слабкі сторони розвитку КСВ в Україні та готувати рекомендації для бізнесу щодо вдосконалення КСВ-процесів.

Згідно з методикою визначення Індексу, розміщена на корпоративних сайтах компаній інформація, яка стосується політик та результатів з різних аспектів КСВ, оцінюється  за чотирма критеріями: звітність, зміст, навігація та доступність. Сукупний бал і визначає місце кожної компанії у рейтингу. Аналітики Центру «Розвиток КСВ» констатують, що тільки 6 зі 100 компаній, охоплених дослідженням, досягли рівня відкритості більш як 50%. Тільки 11 із них минулого року оприлюднили звіти зі сталого розвитку. «Концерн Галнафтогаз» виконав обидві ці умови.

«Акцент на прозорості та відкритості нашої діяльності став лейтмотивом останнього нефінансового звіту компанії, – зазначила менеджер зі сталого розвитку «Концерну Галнафтогаз» Анна Тиховська. – Адже у суспільстві зараз дуже високий запит на ці якості від бізнесу, від влади, від суспільних інституцій. Як компанія ми відчуваємо, що сьогодні відповідальний бізнес може бути генератором багатьох позитивних зрушень у країні, і своїм прикладом намагаємося це підтверджувати».

Поділитись