«Концерн Галнафтогаз» - у Топ-10 компаній, які надихають, - журнал «Компаньйон»
27.09.2013

«Концерн Галнафтогаз» - у Топ-10 компаній, які надихають, - журнал «Компаньйон»

«Концерн Галнафтогаз»  визнано однією з 10 українських компаній, які у 2013 році найбільше надихали своїм прикладом колег у бізнесі, партнерів та конкурентів. Рейтинг таких компаній щороку укладає журнал «Компаньйон» (детальніше – тут). Як пояснює видання, «Галнафтогаз» заслужив місце у Топ-10 завдяки ініціативам у мережі «ОККО», які нерідко стають правилом для ринку в цілому.

Серед сильних сторін «Концерну Галнафтогаз» укладачі рейтингу відзначають не тільки його маркетингову активність, а й постійну роботу з удосконалення якості сервісу, різнопланову комунікацію з клієнтами, соціальну відповідальність та відкритість до суспільства. Як приклад однієї з найбільш вдалих ініціатив у мережі «ОККО» журнал наводить  передачу автозаправних комплексів в управління партнерам з числа своїх же працівників. «Така система вивільнює ініціативу людей і добре мотивує їх працювати ефективніше», - пише «Компаньйон».

До інших практик компанії, які здатні надихати інших, належить і регулярна публікація нефінансових звітів, турбота про людей з особливими потребами, залучення клієнтів до оцінювання сервісу на АЗК «ОККО» (у 2012 році мережа зібрала майже 20 тисяч клієнтських оцінок), постійний діалог із клієнтами у соцмережах.   «Компаньйон» відзначає, що  практично на кожне повідомлення користувачів на сторінці «ОККО» реагує адміністратор, уточнюючи інформацію, пояснюючи, повідомляючи про вжиті заходи.  У результаті незадоволені клієнти часто змінюють свій настрій на позитивне ставлення.

Перелічені чинники допомагають «Концернові Галнафтогаз»  зберігати позиції одного з лідерів на українському паливному ринку.

Поділитись