«Концерн Галнафтогаз» упевнено підіймається у Топ-500 компаній Центральної і Східної Європи
10.09.2013

«Концерн Галнафтогаз» упевнено підіймається у Топ-500 компаній Центральної і Східної Європи

При збереженні нинішньої динаміки росту «Концерн Галнафтогаз»  уже найближчим часом зможе увійти до першої сотні найбільших компаній Центральної і Східної Європи. В останньому рейтингу Топ-500 компаній цього регіону, який у вересні 2013 року оприлюднила компанія  Deloitte, «Галнафтогаз» посідає 137 місце. За рік компанія виросла майже на 40 пунктів. Стартувала ж вона у цьому рейтингу з 292 місця у 2009 році.

«Можна відзначити кілька драйверів, завдяки яким наша компанія настільки динамічно розвивається, – коментує віце-президент «Концерну Галнафтогаз»  Василь Даниляк. – Це активний розвиток мережі АЗК, це виведення на ринок нових продуктів і послуг, це ефективна побудова бізнес-процесів. Усі ці чинники забезпечили компанії додатковий прибуток і ріст реалізації.   А прозора система управління нашим бізнесом, відкритість в ухваленні рішень стала запорукою довіри з боку акціонерів та кредиторів, а отже й ключем до довготермінового й  дешевого фінансування наших проектів»

Усього в Топ-500 компаній Центральної і Східної Європи представлена 51  компанія з України. Як сказано у коментарі Deloitte до дослідження, Україна стала другою у регіоні за темпами зростання доходів компаній, що увійшли до рейтингу. Зокрема,  незважаючи на слабкі темпи росту ВВП в цілому по країні, доходи найбільших українських компаній за минулий рік зросли на 16,2%. Цей приріст, як звертають увагу аналітики Deloitte, забезпечили переважно два бізнес- сегменти -   споживчий сектор/транспорт та енергетика/видобувна галузь.

Поділитись