«Концерн Галнафтогаз» увійшов до переліку кращих роботодавців України – рейтинг «Капітал 500»
15.12.2014

«Концерн Галнафтогаз» увійшов до переліку кращих роботодавців України – рейтинг «Капітал 500»

«Концерн Галнафтогаз» визнаний кращим роботодавцем серед компаній нафтогазового сегменту України і посідає 27 місце у загальнонаціональному рейтингу серед 500 компаній. Такі результати наведено у щорічному  рейтинговому журналі «Капітал 500. Кращі роботодавці України», який готує видавничий дім «Ділова преса». Кращих роботодавців України журналісти видання визначали спільно з провідними експертами українського ринку праці.

 

Як вказують автори рейтингу, «Концерн Галнафтогаз» (мережа АЗК «ОККО») за 15 років діяльності став найбільш пізнаваним  HR-брендом у нафтогазовій галузі. Одна з ключових причин такого визнання полягає  в тому, що компанія будує свою роботу за принципом єдиної команди, кожен учасник якої має особливу цінність.

 

HR-директор «Концерну Галнафтогаз»  Руслан Лемещук в інтерв’ю виданню «Капітал 500» підкреслив, що у компанії, яка динамічно розвивається, так само безперервно повинні розвиватися й працівники. Тому першочергова увага надається їхньому навчанню з використанням новітніх й у значній мірі авторських програм. Щороку в середньому 40% працівників «Концерну Галнафтогаз» задіяні у різноманітних навчальних заходах.

 

«Ми вже давно вийшли за рамки поняття «управління персоналом». Щоб залишатися успішними, сьогодні, потрібно управляти знаннями, - зазначив Руслан Лемещук.  – Тому працівники компанії повинні розуміти очікування клієнтів, особливості товарів і послуг, які ми пропонуємо, наші інновації і передові практики та багато інших нюансів. З таким підходом працівники набагато більше відчувають свою залученість у життя компанії, глибше розуміють особливості бізнесу».

Поділитись