«Концерн Галнафтогаз» увійшов до першої десятки найбільш прозорих компаній України
12.09.2014

«Концерн Галнафтогаз» увійшов до першої десятки найбільш прозорих компаній України

«Концерн Галнафтогаз» увійшов до першої десятки українських компаній за індексом прозорості корпоративних сайтів. Результати цього дослідження були оприлюднені 8 вересня у рамках  виїзної сесії Давоського комунікаційного форуму в Києві.  Дослідження охоплювало 103 компанії як державного, так і недержавного сектору, й фокусувалося на тому, як на корпоративних сайтах висвітлено питання соціальної відповідальності компаній.

Результати Індексу прозорості голова Центру «Розвиток КСВ» Марина Саприкіна презентувала під час панельної дискусії стосовно рівня корпоративної прозорості у нинішніх українських реаліях. До участі у цій дискусії були запрошені представники «Концерну Галнафтогаз», компаній «Фармак», «Енергоатом», Henkel Bautecknik і BDO Ukraine. У своєму виступі менеджер зі сталого розвитку «Концерну Галнафтогаз» Ірина Миронова зазначила, що для компанії прозорість у першу чергу є інструментом побудови довіри з усіма зацікавленими сторонами, а відтак і її репутації серед клієнтів та партнерів.

Ірина Миронова звернула увагу й на те, що саме завдяки прозорості компанії малого й середнього бізнесу можуть швидше вирости до рівня великих бізнес-структур. Власне цей шлях пройшов свого часу «Концерн Галнафтогаз», який свій перший зовнішній  кредит отримав за лінією Європейського банку реконструкції і розвитку, відкритою для малого й середнього бізнесу в Україні. Але перейнявши у процесі співпраці з ЄБРР європейські стандарти відкритості, впровадивши їх у власні виробничі, управлінські, комунікаційні процеси компанії вдалося досягти лідерських позицій в українському бізнесі. А ЄБРР нині є великим акціонером «Концерну Галнафтогаз».

Давоський комунікаційний форум (World Communication Forum Davos) – це глобальний майданчик для пошуку ефективних рішень у сфері комунікацій, який регулярно функціонує с 2010 року. Сам форум відбувається у тому ж залі, що й Світовий економічний форум у Давосі, безпосередньо після його закінчення.  Водночас WCFDavos  проводить і виїзні сесії у різних регіонах світу. Цьогоріч така сесія уперше відбулася в Україні, у Києві -  під загальною темою «Зміни. Виклики. Можливості».

Поділитись