«Концерн Галнафтогаз» увійшов у першу десятку ІТ-зрілих компаній України
13.08.2014

«Концерн Галнафтогаз» увійшов у першу десятку ІТ-зрілих компаній України

Журнал «Топ-100» (видавництво «Економіка») уперше підготував рейтинг найбільших компаній України за рівнем ІТ-зрілості. «Концерн Галнафтогаз» посів у ньому шосте місце. Рейтинг оцінював активність українського  бізнесу у впровадженні інформаційних технологій і телеком-інновацій. Переможці визначалися за сукупністю балів, набраних за кожним із 5 критеріїв – інноваційність, гнучкість, адаптивність, масштабування, захищеність.

Серед основних досягнень «Концерну Галнафтогаз» в ІТ-сфері укладачі рейтингу відзначили три кейси: впровадження системи SAP EPR для кращого  планування й обліку ресурсів підприємства; впровадження онлайн-розрахунків для корпоративних клієнтів (створено додаткові зручності для власників паливних карток мережі АЗК «ОККО»), впровадження відеоконференцзв’язку  Microsoft Lync (скорочено час на ухвалення управлінських рішень і затрати на відрядження).

За словами IT-директора  «Концерну Галнафтогаз»  Андрія Вишневського, перед компанією стоїть ще чимало важливих завдань, над якими працює його команда. Одне з найсерйозніших – розділити IT-функції на проектну та процесну, і завдяки цьому підвищити задоволеність внутрішніх клієнтів від використання  IT-сервісів, удосконалити управління IT-проектами.

Поділитись