«Концерн Галнафтогаз» відзначили за впровадження програми «зелений офіс»
15.12.2009

«Концерн Галнафтогаз» відзначили за впровадження програми «зелений офіс»

11 грудня у приміщенні готелю «Київ» відбулась урочиста церемонія нагородження переможців Першого всеукраїнського конкурсу бізнес-кейсів з корпоративної соціальної відповідальності в рамках проекту «Розробка національного порядку денного з КСВ» за підтримки UNITER.

Організатор конкурсу – Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» за підтримки компаній Ernst&Young, «ВОЛЯ», «Австрійські авіалінії», Sun InBev і ЮФ «Астерс». Партнером призового фонду виступив мобільний оператор МТС-Україна.
Для участі у конкурсі зареєструвались 43 компанії, які описали свою соціальну діяльність у різних сферах громадського життя. У номінації «Захист навколишнього середовища» переміг «Концерн Галнафтогаз» зі своєю практикою «зелений офіс». У кейсі Компанії було описано кроки, які були зроблені у напрямку захисту довкілля протягом 2009 року. Кейс було підготовлено за участі представників Львівської бізнес-школи при УКУ. Детальніше про програму «зелений офіс» у «Концерні Галнафтогаз» можна прочитати тут .

У номінації «Захист навколишнього середовища» також була відзначена компанія «Інтерпайп» за врахування еко-соціальних норм при здійсненні інвестиційного проекту.
Поділитись