«Концерн Галнафтогаз» залучив на розвиток мережі «ОККО» ще 35 млн дол. США
07.10.2011

«Концерн Галнафтогаз» залучив на розвиток мережі «ОККО» ще 35 млн дол. США

Інвестиційний фонд ADM Capital та «Концерн Галнафтогаз» підписали угоду про залучення інвестицій на суму 35 млн дол. США. Залучення інвестицій відбулося шляхом створення спільного підприємства, засновниками якого є ADM Capital та «Концерн Галнафтогаз». Юридичний супровід інвестиційної угоди здійснювали, зокрема, компанії «Делойт», «Кліфорд Чанс» та «Герберт Сміт».

«Незважаючи на складну ситуацію на світових фінансових ринках, наша компанія активно реалізовує свою амбітну програму розвитку мережі АЗК «ОККО», – каже віце-президент «Концерну Галнафтогаз» Василь Даниляк. – Наш проект з ADM Capital є ще одним вагомим кроком з реалізації цієї програми, оскільки дозволить додатково розширити мережу АЗК «ОККО» у тих областях України, де наша присутність поки що є незначною. Йдеться про Дніпропетровську, Донецьку та Луганську області, де наша мережа сукупно поки що налічує 13 АЗК»
Згідно із Стратегічним планом розвитку «Концерну Галнафтогаз», до 2016 року компанія планує збільшити мережу АЗК «ОККО» до 550 автозаправних комплексів.
«Ми вже не перший рік співпрацюємо з інвестиційним фондом ADM Capital, який власне спеціалізується на інвестиціях в ринки, що розвиваються. І ми дуже раді, що навіть в умовах невпевненості на ринках капіталу в Європі, приватні інвестори не бачать перешкод для реалізації успішних інвестиційних проектів в Україні, – наголосив партнер «Делойт» Григорій Павлоцький. – Ми також вдячні нашим партнерам – міжнародній юридичній компанії Herbert Smith за юридичну підтримку з англійського права».

Нагадаємо, що 5 вересня цього року «Концерн Галнафтогаз» підписав пакет угод з фінансування на загальну суму 190 млн USD з кількома провідними міжнародними банківськими установами. Організатором пакету фінансування виступили Європейський банк реконструкції та розвитку і Міжнародна фінансова корпорація. До пулу банків-кредиторів, окрім організаторів, увійшли Чорноморський банк торгівлі та розвитку (ЧБТР), ING-Банк та Financierings-Maatschappij voor Ontwikkelingslanden (FMO)

Інвестиційний фонд ADM Capital
вже понад 12 років здійснює інвестиції в ринки, що розвиваються. За цей час фонд інвестував 1,75 млрд доларів в 17 країнах. Інвестиційний фонд ADM Capital заснований Робертом Епплбі та Крістофером Ботсфордом у кінці 1998 року під час азіатської фінансової кризи. ADM Capital реалізував багато інвестиційних проектів в Азії і останнім часом активно розширює присутність у Центральній та Східній Європі, а також в Туреччині.
Поділитись