«Концерн Галнафтогаз» запрошує до діалогу мешканців вул. Ревуцького та Ахматової (м. Київ)
09.10.2017

«Концерн Галнафтогаз» запрошує до діалогу мешканців вул. Ревуцького та Ахматової (м. Київ)

Керівництво та багатотисячний колектив мережі АЗК «ОККО» вкрай стурбовані ситуацією, яка склалася навколо реконструкції існуючого об'єкта нерухомості під багатопаливну автозаправну станцію (за адресою: вул. Ревуцького, 8-К, м.Київ). За 20 років прозорої роботи компанії на ринку в економіку України інвестовано близько 1 млрд доларів, створено 10 000 робочих місць, ми були і залишаємося одним з найбільших приватних платників податків країни, в тому числі до місцевого бюджету м. Київ. З моменту заснування бізнесу і по сьогоднішній день в основі співпраці з нашими партнерами, громадськими організаціями та мешканцями завжди лежав конструктивний діалог.

Ми ретельно дбаємо про свою репутацію перед співробітниками, клієнтами, бізнесовим й інвестиційним співтовариством, серед яких такі великі міжнародні інституції, як МФК і акціонер нашої компанії Європейський банк реконструкції та розвитку. Протягом багатьох років розширення мережі АЗК «ОККО» наша компанія незмінно дотримується найвищих технічних і екологічних стандартів Європи, впроваджує новітні технології. Чітка та цілеспрямована реалізація вищезазначених принципів – запорука відсутності будь-яких інцидентів на АЗК компанії протягом 20 років роботи.

Для того щоб розібратися в ситуації, яка склалася навколо АЗК на Ревуцького, 8-К, ПАТ «Концерн Галнафтогаз» провів переговори з забудовником земельної ділянки і фактичним власником нерухомості ТОВ «Гуель Парк». В рамках зустрічі було прийнято спільне рішення про зупинку будь-якого виду робіт з реконструкції об'єкта нерухомості під АЗК до завершення всіх спорів у правовому полі.

Як зазначалося вже раніше, «Концерн Галнафтогаз» завжди відкритий до діалогу з жителями і громадськими організаціями. Ця ситуація – не виняток. Повідомляємо, що компанія ініціювала спільну зустріч з жителями мікрорайону, де розташований АЗК, і має намір без втручання політичних сил і представників забудовника ТОВ «Гуель Парк» обговорити всі питання, що накопичилися, і знайти спільне рішення.

За допомогою ЗМІ також звертаємося до зацікавлених в конфлікті осіб і політичних організацій – припинити спекуляції та підвищення градусу негативу навколо об'єкта - це провокує акти вандалізму стосовно приватної власності. Подібна поведінка не тільки порушує спокій громадян, а й негативно позначається на інвестиційному обличчі держави.

Поділитись