«Концерн Галнафтогаз» зберіг високі позиції у рейтингу «Форбс-Україна»
04.11.2014

«Концерн Галнафтогаз» зберіг високі позиції у рейтингу «Форбс-Україна»

У рейтингу 200 найбільших компаній України, який щорічно готує українське видання журналу «Форбс», «Концерн Галнафтогаз» (мережа АЗК «ОККО») посів 18 місце, як і рік тому. Таким чином, уже четвертий рік поспіль «Концерн Галнафтогаз» входить до двадцятки найпотужніших бізнесів країни за версією «Форбсу».

Серед основних досягнень компанії за останній рік журналісти видання відзначають ріст кількості заправок у мережі «ОККО» на 10% та збільшення ринкової частки до 15%. Істотною перевагою журнал називає і стабільність забезпечення заправок  «ОККО» нафтопродуктами. «На відміну від інших АЗС серйозних проблем з постачанням у мережі нема. Ще на початку року компанія уклала контракт з Orlen Polska на закупівлю більш як половини польських нафтопродуктів, які у 2014 році планувалося продати в Україні», - пише «Форбс».

В опублікованому дещо раніше  Топ-100 найбільших компаній України, який підготувало видавництво «Економіка»,  бренду «ОККО» належить 15 місце. А в рейтингу 500 найбільших компаній Центральної і Східної Європи, який щорічно готує міжнародна консалтингова компанія Deloitte, «Концерн Галнафтогаз» посів 126 місце серед усіх компаній регіону і 16 – серед компаній з України.

Нині у структурах «Концерну Галнафтогаз» працює майже 10 тисяч осіб. Тільки за минулий рік у компанії створено понад 700 нових робочих місць. Постійними клієнтами мережі АЗК «ОККО» є понад 2 мільйони українців.

Поділитись