«Концерн Галнафтогаз» зустрівся з мешканцями вул. Ревуцького та Ахматової (м. Київ)
27.10.2017

«Концерн Галнафтогаз» зустрівся з мешканцями вул. Ревуцького та Ахматової (м. Київ)

З метою розібратися в ситуації, яка склалася навколо АЗК на Ревуцького, 8-К, ПАТ «Концерн Галнафтогаз» провів переговори з мешканцями мікрорайону. В рамках зустрічі були обговорені  всі питання, що накопичилися, знайдені потенційні компромісні шляхи вирішення ситуації та прийнято рішення про подальше детальне доопрацювання обговорених варіантів.   

Нагадаємо, що спорудження вищезазначеного комплексу здійснюється компанією-забудовником та орендарем земельної ділянки – ТОВ «Гуель Парк», яке є незалежним суб'єктом господарювання й на власний розсуд здійснює свою господарську діяльність. Перебуваючи у статусі потенційного орендатора/покупця об’єкта та розуміючи спірність ситуації, між компанією-забудовником і місцевими жителями, котрі виступають проти реконструкції об’єкту, ПАТ «Концерн Галнафтогаз» вийшов на початку жовтня на контакт з останніми з наміром прямого та відкритого діалогу. Цей факт свідчить про повну відкритість ПАТ «Концерну Галнафтогаз» до конструктивного та цивілізованого вирішення питання.

 

Інформаційно передісторія питання: https://www.okko.ua/uk/company-news?page=2&pub_id=2943, https://www.okko.ua/uk/company-news?page=2&pub_id=2941

Поділитись